+420 777 990 510
Wang Yan

Wang Yan
lektor tuiny a zuliao

Západní svět vychází z představy, že jen to, co můžeme vidět, nahmatat, to existuje. U nás naproti tomu věříme v existenci nehmotných věcí.

Dr. Wang Yan je graduovaný specialista masáží nejvyššího stupně a graduovaný výživový specialista nejvyššího stupně. Úspěšně absolvoval Fakultu akupunktury, moxibusce a masáží Pekingské univerzity akupunktury, moxibusce a traumatologie.

Je synem zakladatele oboru měkkých metod dynamického rovnovážného napravování kostí Wang Fuyina. Od dětství se učil od svého otce metody napravování kostí technikami tuina a ozdravné techniky reflexní masáže nohou. Později studoval masážní techniky věhlasného mistra Li Molina u jeho posledního studenta pana Bai Yunqiaa.

Je expertem na tuina napravování kostí a ozdravné reflexní masáže nohou. Podílel se na tvorbě různých odborných publikací o napravování kostí a reflexních masážích nohou a videonahrávkách masážních technik.

V r. 2013 založil v Pekingu Výzkumné medicínské centrum vyrovnávací dynamiky Fu Yan Xuan za účelem předávání a rozvíjení tradiční čínské medicíny.