+420 777 990 510

Struktura studia a seminářů

Andao Institute se ve vzdělávání specializuje zejména na tyto metody:

  • čínské léčebné masáže Tuina
  • čínský reflexní léčebný systém Zuliao

Naše škola Andao Institute stojí zejména na dvou pilířích – čínské masáže  tuina a reflexní masáže nohou zuliao.

Název ANDAO INSTITUTE vznikl složením dvou čínských znaků AN 安 a DAO 道, kde slovo an můžeme přeložit jako klidný, utišit, uklidnit a dao jako cesta, metoda.

Doufáme, že se vám bude kráčet do budoucna po naší „klidné cestě“ radostně, a to jak na poli tuiny, tak i qigongu, a že vám výuka a vzájemné setkávání budou přinášet spoustu užitku.

Jakým způsobem u nás probíhá výuka

Koncepce studia TUINY

Studium tuiny je složeno ze základního studia teorie tradiční čínské medicíny  a navazujících třech cyklů seminářů tuiny. Projdete si v něm od teorie energetiky lidského těla přes metody pro udržení zdraví v rámci terapeutické praxe po realizaci léčebných masáží. V neposlední řadě pak budete schopni dokázat sestavit individuální terapii na základě diagnostiky.

Zakončením všech 3 cyklů student získává komplexní dovednosti v masážích tuina a obdrží osvědčení s úrovní ANDAO TUINA TERAPEUT, což je nejvyšší stupeň, který je možno v naší škole dosáhnout. Absolvent  je tak plnohodnotným praktikem čínské medicíny v oboru masáží tuina a je schopen provést komplexní diagnostiku dle TČM a působit jak v oblasti prevence, regenerace, léčby pohybového aparátu, tak i v rámci neike (tzv. vnitřního lékařství).

Pro koho je určen cyklus seminářů tuiny 

Pro všechny, kterým záleží na svém zdraví i zdraví svého okolí. Pokud se chcete naučit kompexní principy tradiční čínské medicíny a čínských léčebných masáží tuina nebo také diagnostické dovednosti, práci s tělem a energetickými body aj., budeme se na vás těšit na seminářích.

Studium – Andao ZULIAO

Andao Zuliao je reflexní masáž. Jde o skvělý doplněk tělových masáží. Působí na tělo odlišným způsobem. Dokáže sáhnout přímo do metabolických procesů v hloubce těla. To činí z těchto masáží nenahraditelnou část manuální terapie. Tyto masáže mají velmi silný regenerační i léčebný účinek a je relativně jednoduché se je naučit.

Další informace o jednotlivých metodách najdete v sekci NAŠE METODY.

PRÁVĚ VYPSANÉ SEMINÁŘE >>>