+420 777 990 510
Klára Kolářová

Klára Kolářová
koordinátorka studia & PR, lektorka zuliao

Věnovat se v životě tomu, co tě baví, dává ti smysl a přináší radost, to je důležitá součást osobní terapie každého člověka.

Klára Kolářová se narodila do významné umělecké rodiny. Po ukončení studia na Hudební fakultě AMU se několik let věnovala arts managementu zejména v oblasti klasické a jazzové hudby.

Kromě hudby a umění ji však již od dětství fascinovaly východní kultury, ať už se jednalo o filozofii, medicínu nebo bojová umění. Touha poznat východní tradice více do hloubky ji nakonec přivedlo k buddhismu, kterému se věnuje dodnes.

Po mateřské dovolené začala postupně navštěvovat kurzy věnované celostnímu přístupu k člověku a jeho zdraví. Nejprve se věnovala škole reflexní terapie u manželů Patakyových, potom pokračovala s kurzy detoxikační medicíny MUDr. Jonáše a následně se přihlásila ke studiu čínské medicíny a masáží tuina na 1. škole tradiční čínské medicíny.

V průběhu studia se seznámila s mnoha skvělými lektory, mimo jiné i s dr. Wang Fuyinem – profesorem tuiny a reflexních masáží zuliao, Václavem Lukešem a Vlastimilem Kroupou, se kterými o několik let později založila novou školu ANDAO INSTITUTE. V současné době působí také jako praktik masáží tuina, praktik a lektor reflexních masáží zuliao.